Болгарка Einhell Classic TC-AG 125/1 (4430971)
Einhell Classic TC-AG 125/1 115 мм / 750 Вт125 мм / 800 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-AG 125/1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Tc-Ag Szlifierka Kątowa Czarny/Czerwony 125 mm 4430971 | 160 zł |
Szlifierka Einhell TC-AG 125/850 | 160 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125/1 Einhell | 200 zł |
Einhell, Szlifierka kątowa, 800W TC-AG 125/850 | 191 zł |
Szlifierka kątowa TC-AG 125/1 Einhell | 200 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Einhell Classic TC-AG 125/1
Ціни на Einhell Classic TC-AG 125/1 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 115/750 | від 128 zł | 8 пропозицій | ||
Einhell Classic TC-AG 125/1 | від 160 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →