Болгарка Einhell Expert TE-AG 115 (4430850)
Фото 7 |
Einhell Expert TE-AG 115 600 Вт 12000 об/хв 720 Вт 11000 об/хв |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-AG 115
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka kątowa Einhell 115 RD 4430850 | 299 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TE-AG 115 | 160 zł |
Einhell Szlifierka kątowa TE-AG 115 | 287 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TE-AG 115 Expert | 211 zł |
Модификації Einhell Expert TE-AG 115
Ціни на Einhell Expert TE-AG 115 |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-AG 115/600 | від 189 zł | 1 пропозиція | ||
Einhell Expert TE-AG 115 | від 160 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →