Болгарка Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit (4430977)
Фото 5 |
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit без дисків кейс 4 диска |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Szlifierka kątowa TC-AG 125/850 850 W 12 000 min-1 maks gł cięcia | 228 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA TC-AG 125/850 Kit 4430977 | 401 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TC-AG 125/850 Kit | 356 zł |
Модификації Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit
Ціни на Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 125 | від 147 zł | 8 пропозицій | ||
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit | від 228 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →