Szlifierka Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit (4430977)
Zdjęcia 5 |
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit bez dysków walizka 4 dyski |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Szlifierka kątowa TC-AG 125/850 850 W 12 000 min-1 maks gł cięcia | 201 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TC-AG 125/850 Kit 4430977 | 230 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA TC-AG 125/850 Kit 4430977 | 401 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TC-AG 125/850 Kit | 356 zł |
Modyfikacje Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit
Ceny na Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-AG 125 | od 146 zł | 10 oferty | ||
Einhell Classic TC-AG 125/850 Kit | od 201 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →