Szlifierka Black&Decker KG1202K
Zdjęcia 3 |
Black&Decker KG1202K |
|
Model KG1202 jest wysyłany bez walizki, a modele KG1202K / KG1202KD - z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KG1202K
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czarny Decker szlifierka 125 mm dostarczana w pudełku pomarańczowy KG1202K | 350 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER KG1202K | 260 zł |
Black&Decker Black+decker szlifierka kątowa 125mm 1200w walizka kg1202k | 299 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER KG1202K | 260 zł |
Szlifierka Black&Decker KG1202K | 253 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER KG1202K 125 mm | 260 zł |
Modyfikacje Black&Decker KG1202K
Ceny na Black&Decker KG1202K |
---|---|---|---|---|
Black&Decker KG1202 | od 280 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker KG1202KD | od 330 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker KG1202K | od 253 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →