Стрічкова шліфмашина Black&Decker KA900E
Відео 2Фото 1 |
Black&Decker KA900E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker KA900E
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Black & Decker KA900E-QS | 212 zł |
Szlifierka taśmowa BLACK&DECKER KA900E | 191 zł |
Black&Decker Black+decker pilnik taśmowy 350w 13x 451mm ka900e | 216 zł |
Black & Decker Powerfile Multifunction Sander 230 V Ka900e Wielokolorowy | 236 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →