Стрічкова шліфмашина Black&Decker KA902EK
Фото 9 |
Black&Decker KA902EK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker KA902EK
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pilnik elektryczny Black&Decker 400 W (KA902EK) | 261 zł |
Szlifierka taśmowa BLACK&DECKER KA902EK | 310 zł |
Black&Decker Black+decker pilnik taśmowy 400w 3w1 walizka ka902ek | 323 zł |
Pilnik taśmowy 400W 451x13mm odpylanie BLACK&DECKER | 367 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →