Szlifierka taśmowa Black&Decker KA900E
Wideo 2Zdjęcia 1 |
Black&Decker KA900E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KA900E
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker KA900E-QS | 213 zł |
Szlifierka taśmowa BLACK&DECKER KA900E | 178 zł |
Black&Decker Black+decker pilnik taśmowy 350w 13x 451mm ka900e | 216 zł |
Black & Decker Powerfile Multifunction Sander 230 V Ka900e Wielokolorowy | 236 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →