Ексцентрикова шліфмашина Metabo FSX 200 Intec 609225500
Metabo FSX 200 Intec 609225500 |
|
Компактна і легка ексцентрикова шліфувальна машина з невеликою продуктивністю і системою збору утворюється пилу. Призначена для малих і середніх обсягів робіт, позиціонується як продукт середньої цінової категорії для активного побутового та професійного застосування. Має скромні розміри і невелику вагу. Легко управляється однією рукою. Обладнана колекторним електричним двигуном з електричною потужністю 250 Вт (механічна потужність на валу 90 Вт), який забезпечує пристойну продуктивність.
Ексцентрикова машина Metabo FSX 200 Intec підійде для шліфування опуклих поверхонь, деревини будь-яких порід, твердих полімерних мас, чорних/кольорових металів і їх сплавів. Проста в роботі і обслуговуванні. Швидкість обертання двигуна при номінальному навантаженні становить 9500 об/хв (11000 об/хв на холостому ходу), що в підсумку дає до 19000 коливальних рухів інструменту в хвилину.
Є система автоматичної підтримки частоти коливань під навантаженням. Для зниження шкідливого впливу високочастотної вібрації на руки користувача, опорна рукоятка цієї моделі забезпечена гумовою накладкою Softgrip. Під час роботи машини утворюється значна кількість пилу, велика частина якої збирається в касетному фільтрі пилозбірника. Є можливість для підключення промислового пилососа (адаптер-перехідник купується окремо). Комплектується практичним кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo FSX 200 Intec 609225500
Усі ціни 8 →Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa 125mm 240w walizka fsx 200 | 336 zł |
Metabo Fsx 200 Sander Zielony,Czarny 609225500 | 261 zł |
Szlifierka mimośrodowa METABO fsx, 125 mm 609225500 | 274 zł |
Szlifierka mimośrodowa przewodowa METABO FSX200 125 mm 240W | 245 zł |
Metabo Szlifierka Oscylacyjna Fsx 200 Intec ME 609225500 4007430151384 | 311 zł |