Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 3150 600444000
Відео 3Фото 6 |
Metabo SXE 3150 600444000 без кейскейс |
|
Надійна і довговічна ексцентрикова шліфувальна машина середньої потужності з регулятором частоти коливань і простою системою збору пилу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для виконання малих і середніх об'ємів робіт. Може використовуватися в побуті і в активній професійній діяльності. Оснащена довговічним електродвигуном потужністю 310 Вт, який при розмірі шліфувальних дисків 150 мм, забезпечує значну швидкість виконання шліфування з амплітудою коливань до 3 мм.
Для правильного вибору режиму обробки залежно від природи матеріалу передбачено регулювання швидкості обертання двигуна. Багатопозиційне колесо перемикача дає можливість її змінювати в межах від 4000 до 12000 об/хв, що в підсумку дає від 8000 до 24000 коливальних рухів інструменту в хвилину. Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 3150 600444000 здатна швидко зачищати поверхню сталей, кольорових металів та їх сплавів, будь-яких порід дерева, натурального або штучного каменю, полімерних мас, скла та інших матеріалів. Ефективно шліфує поверхні будь-якої геометрії, в тому числі увігнуті і округлі. Для зниження шкідливого впливу високочастотної вібрації на руки майстра, ця модель обладнана системою гасіння коливань, що складається з гумових накладок Softgrip. Комплектується простим м'яким пилозбірником, є можливість для підключення промислового пилососа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo SXE 3150 600444000
Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa 150/3mm 310w sxe 3150 | 600 zł |
Szlifierka Metabo SXE 3150 | 518 zł |
Szlifierka mimośrodowa Metabo Sxe 3150 310W regul | 477 zł |
Szlifierka mimośrodowa METABO, 150 mm 600444000 | 612 zł |
Модификації Metabo SXE 3150 600444000
Ціни на Metabo SXE 3150 600444000 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 3150 600444000 | від 477 zł | 4 пропозиції | ||
Metabo SXE 3150 600444500 | від 574 zł | 1 пропозиція |