Болгарка Bosch PWS 850-125 06033A270B
Відео 1Фото 6 |
Bosch PWS 850-125 06033A270B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PWS 850-125 06033A270B
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Electro.plПоскаржитись | 410 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Avans.plПоскаржитись | 410 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Mediaexpert.plПоскаржитись | 410 zł |
Szlifierka Bosch PWS 850-125 | 314 zł |
Bosch Professional Pws 850-125+avg Angle Grinder Posrebrzany 06033A270BSpecjalizacja:- Ochrona restartu: Tak- Blokada wrzeciona: TakWydajność:- Średnica dysku ściernego: 12,5 cm- Prędkość jałowa (... щеmaks): 12000 obr./minMoc:- Moc wejściowa: 850 W- Źródło zasilania: ACWaga i wymiary:- Szerokość: 76 mm- Wysokość: 104 mm- Głębokość: 263 mm- Waga: 1,8 kg BricoINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 451 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Bosch DIY (для дому, зелені)
від 614 zł
1900 Вт, 135 бар, насадки: універсальна 3 в 1, піногенератор, забір води, вага 7.9 кг
від 568 zł
від мережі, 1300 Вт, ширина захвату 34 см, установок довжини: 5, мішок 40 л, вага 12 кг
від 767 zł
вертикальний, 1400 Вт, до 28000 об/хв, величина ходу: 55 мм, плавний пуск, фреза, мікроліфт, підсвічування
від 2 152 zł
електричний, гілки і листя, 2500 Вт, до 230 кг/год, система: турбінна, реверс
від 624 zł
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 50 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 450 zł
фарбопульт, електричний, 650 Вт, витрата 0.3 л/хв, сопло 2.4 мм, резервуар: 1000 мл, виносний компресор
від 535 zł
ланцюгова, електропила, 1800 Вт, полотно 350 мм, крок ланцюга 3/8 ", безключове натягування, вага 4.2 кг
від 468 zł
620 Вт, від 500 ходів/хв, до 3100 хід/хв, величина ходу: 23 мм, маятниковий хід, здування тирси, підсвічування, кейс, вага: 2.1 кг
від 219 zł
дриль, пістолетна, 570 Вт, 3000 об/хв, 1 швидкість, патрон: ключовий, Ø 13 мм, ударний режим, реверс, джерело живлення: електромережа (230 В), кейс
від 565 zł
стругання: ширина 82 мм, глибина 2 мм, 680 Вт, двосторонні ножі, черевик, двостороннє видалення пилу
від 125 zł
200 Вт, стрижень: 11 мм, нагрів: за 7 хв, до 200 °С, подача: 20 г/хв, протикраплинна система
від 314 zł
лазерний нівелір, дальність: 12 м, точність 0.6 мм/м, лазер: зелений, клас 2
від 459 zł
ексцентрикова, 270 Вт, пиляльний диск 125 мм, 2000 – 12000 об/хв, частота 4000 – 24000 кол/хв, амплітуда 4 мм, регулятор обертів, кейс, пилозбірник
від 516 zł
скарифікатор, електричний, 900 Вт, ширина захвату: 32 см
від 560 zł
свердління з ударом, 5000 уд/хв, без удару, 2000 об/хв, довбання, 600 Вт, 1.9 Дж, вага 2.2 кг
від 399 zł
степлер (2 в 1), контактний, електричний, 30 уд/хв, подвійний удар, забивание очередью, скоба: ширина до 11.4 мм, довжина до 14 мм, гвоздь: довжина до 14 мм, Ø до 1.2 мм
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 329 zł
кутова (болгарка), 950 Вт, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка
від 276 zł
кутова (болгарка), 800 Вт, пиляльний диск 125 мм, 11500 об/хв, плавний пуск, додаткова рукоятка
від 325 zł
кутова (болгарка), 850 Вт, пиляльний диск 125 мм, 3000 – 11500 об/хв, плавний пуск, регулятор обертів, захист двигуна, додаткова рукоятка
від 340 zł
кутова (болгарка), 750 Вт, пиляльний диск 115 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка
від 278 zł
кутова (болгарка), 900 Вт, пиляльний диск 125 мм, 2800 – 11000 об/хв, регулятор обертів, додаткова рукоятка
від 352 zł
кутова (болгарка), 800 Вт, пиляльний диск 115 мм, 11800 об/хв, плавний пуск, додаткова рукоятка
від 339 zł
кутова (болгарка), 880 Вт, пиляльний диск 125 мм, 11000 об/хв, додаткова рукоятка
від 350 zł
кутова (болгарка), 750 Вт, пиляльний диск 115 мм, 11000 об/хв, додаткова рукоятка
від 225 zł
кутова (болгарка), 900 Вт, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка, кейс
від 259 zł
кутова (болгарка), 840 Вт, пиляльний диск 125 мм, 11000 об/хв, додаткова рукоятка
від 275 zł
кутова (болгарка), 800 Вт, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка
від 346 zł
кутова (болгарка), 850 Вт, пиляльний диск 115 мм, 12000 об/хв, плавний пуск, додаткова рукоятка, кейс