Болгарка Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Відео 1Фото 3 |
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 акк. 2 шт 8 Агод акк. відсутній |
|
Високопродуктивна бездротова кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і витривалим безщітковим електродвигуном BITURBO Brushless. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, здатний виконувати значні обсяги робіт підвищеної інтенсивності. Призначена для активного професійного використання, а її значні робочі характеристики і найвища надійність задовольнять будь-якого майстра.
Орієнтована на виконання сухих відрізних, зачисних і шліфувальних операцій по металах (сталі, сплави кольорових металів), натуральному і штучному каменю, цеглі, бетону, керамічній плитці і різних композитів. Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V - 15 SC Professional 06019h6100 ідеально підійде для демонтажних робіт в умовах, коли підключення до електричної мережі утруднено або неможливо.
Безщітковий електродвигун, що розвиває високу питому потужність і показує вражаючий ККД, має ефективний захист від перевантажень і перегріву. Працює з відрізними дисками діаметром 125 мм і щітками діаметром 75 мм.підтримує регулювання швидкості обертання, є фірмова безключова заміна диска і автоблокування при зміні батареї (GBA 18 або ProCORE 18). Передбачена система плавного пуску і синхронізація зі смартфоном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Усі ціни 15 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa BITURBO GWS | 1 237 zł |
Bosch AKKUVINKELSLIBER GWS18V-15 SC 125MM SOLO | 1 403 zł |
Bosch Professional GWS 18V-15 SC (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kątow | 1 450 zł |
Bosch Professional Gws 18v-15 125/150 Mm Sc Cordless Niebieski,Czarny 0601 | 1 671 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-15 SC | 1 825 zł |
Модификації Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Ціни на Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6101 | від 2 827 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 | від 1 237 zł | 16 пропозицій |