Полірувальна машина Bosch GPO 950 Professional 06013A2020
Відео 2Фото 12 |
Bosch GPO 950 Professional 06013A2020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GPO 950 Professional 06013A2020
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GPO 950 - Polerka (06013A2020) | 638 zł |
Polerka BOSCH Professional GPO 950 06013A2020 | 600 zł |
Bosch Polerka rotacyjna GPO 950 950 W | 585 zł |
Bosch Professional Gpo 950 Professional Electric Polisher Posrebrzany 0601 | 648 zł |
Polerka BOSCH gpo 950 B06013A2020 | 739 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →