Шліфувальна машина Bosch GTR 550 Professional 06017D4020
Відео 3Фото 12 |
Bosch GTR 550 Professional 06017D4020 |
|
Шліфувальна машина з платформою 255 мм, призначена для обробки вертикальних та горизонтальних поверхонь великої площі. Може використовуватися для шліфування стін та стель, вирівнювання швів на гіпсокартоні та інших завдань під час будівництва та ремонту. Двигун має потужність 550 Вт. Швидкість обертання можна регулювати в межах 340 – 910 об/хв. Завдяки тому, що шліфувальна машина Bosch GTR 550 Professional має функцію автоматичної підтримки обертів, платформа завжди обертається з однаковою швидкістю — це забезпечує продуктивну роботу і якісну фінішну обробку поверхонь.
Розсувна конструкція штанги дозволяє регулювати її довжину в діапазоні від 1.1 до 2.3 м. Під час обробки горизонтальних поверхонь над головою підошва «присмоктується» до стелі, зменшуючи навантаження на руки оператора. Конструкція кріплення рухомої головки UltraFlex Head дозволяє легко проходити вздовж стін та стель з постійним притиском та без перекосів. При підключенні пилососа шліфувальна машина добре збирає пил.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GTR 550 Professional 06017D4020
Усі ціни 16 →Bosch GTR 550 PROFESSIONAL DRYWALL SANDER | 1 392 zł |
Bosch Professional GTR 550 - Szlifierka do gipsu „Żyrafa” (06017D4020) | 1 406 zł |
Szlifierka do gipsu BOSCH Professional GTR 550 | 1 228 zł |
Bosch Bosch Zlifierka do gipsu 550w gtr 550 walizka | 1 623 zł |