Шліфувальна машина Bosch GSS 140-1 A Professional 06012A2100
Фото 11 |
Bosch GSS 140-1 A Professional 06012A2100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSS 140-1 A Professional 06012A2100
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GSS 140-1 A - Szlifierka oscylacyjna (06012A2100) | 553 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 140-1 A06012A2100 | 487 zł |
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 180w 113x101mm gss 140-1 a | 615 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 140-1 A06012A2100 06012A2100 | 487 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →