Болгарка Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Фото 7 |
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 без кейскейс |
|
Кутова шліфувальна машина для роботи з дисками та колами діаметром 125 мм. Оснащена двигуном потужністю 1400 Вт (830 Вт корисної потужності) з функцією «плавний пуск», яка унеможливлює ривка при включенні мотора. У даній моделі дуже широкий діапазон регулювання обертів (2800 – 11500 об/хв), що дозволяє використовувати болгарку Bosch GWS 14-125 S Professional для виконання різних завдань: шліфувальних, зачисних, відрізних та ін. Функція підтримки обертів гарантує постійну і незмінну частоту обертання насадки навіть при коливаннях навантаження. Механізм KickBack Control забезпечує миттєву зупинку інструменту при заклинуванні оснастки. Додаткова рукоятка з енергопоглинаючими вставками Vibration Control дозволяє зменшити навантаження на руки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 14-125 S 1400 W średnica tarczy 1 | 580 zł |
Bosch Professional GWS 14-125 S - Szlifierka kątowa (06017D0100) | 665 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1400w gws 14-125 s regulacja obrotów | 761 zł |
Szlifierka Bosch GWS 14-125 S | 580 zł |
Bosch Professional Gws 14-125 S Professional Angle Grinder Posrebrzany 060 | 881 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Ціни на Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 | від 580 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0101 | від 817 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →