Szlifierka Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Zdjęcia 7 |
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 bez walizkawalizka |
|
Szlifierka kątowa do pracy z tarczami i kołami o średnicy 125 mm. Wyposażony w silnik o mocy 1400 W (moc użyteczna 830 W) z funkcją „miękkiego startu”, która eliminuje możliwość szarpania przy włączaniu silnika. Model ten posiada bardzo szeroki zakres regulacji prędkości obrotowej (2800 – 11500 obr/min), dzięki czemu szlifierkę kątową Bosch GWS 14-125 S Professional można wykorzystać do wykonywania różnorodnych zadań: szlifowania, szlifowania, cięcia itp. Funkcja utrzymywania prędkości obrotowej gwarantuje stałą i stałą prędkość obrotową dysz nawet przy wahaniach obciążenia. Mechanizm KickBack Control zapewnia natychmiastowe zatrzymanie narzędzia w przypadku zacięcia się sprzętu. Dodatkowy uchwyt z pochłaniającymi energię wkładkami Vibration Control zmniejsza obciążenie dłoni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 14-125 S 1400 W średnica tarczy 1 | 580 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1400w gws 14-125 s regulacja obrotów | 761 zł |
Szlifierka Bosch GWS 14-125 S | 580 zł |
Bosch Professional Gws 14-125 S Professional Angle Grinder Posrebrzany 060 | 881 zł |
Szlifierka Kątowa 125Mm Gws 14-125 S 1400W | 632 zł |
Bosch Szlifierka Kątowa 125Mm Gws 14-125 S 1400W B 6017D0100 4059952576473 | 644 zł |
Szlifierka Bosch GWS 14-125 S | 708 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Ceny na Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 | od 580 zł | 7 oferty | ||
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0101 | od 817 zł | 7 oferty |