Szlifierka Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B
Zdjęcia 8 |
Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B |
|
Funkcja Drop Control - natychmiastowe wyłączenie narzędzia w przypadku przypadkowego upadku na podłogę. System Simply Connected - personalizacja przyrządu przez Bluetooth (w zestawie moduł Low Energy GCY 42)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 18V-10 SC Professional 06019G340B
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 18V-10 S | 871 zł |
Bosch Professional GWS 18V-10 SC (125 mm) - Akumulatorowa szlifierka kątow | 1 181 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa gws 18v-10 sc solo 125mm | 1 378 zł |
Szlifierka Bosch GWS 18V-10 SC | 1 321 zł |
Bosch Professional Gws 18v-10 Sc 125 Mm Cordless Niebieski 06019G340B | 1 443 zł |
bosch szlifierka kątowa gws 18v-10 sc solo 125mm | 1 625 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →