Болгарка Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Відео 3Фото 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
|
Надлегка одноручна кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і високотехнологічним безщітковим двигуном з надійним захистом від будь-яких перевантажень. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, призначений для професійного використання. Орієнтована на виконання сухих відрізних та шліфувальних робіт по металу, натурального і штучного каменю, бетону, керамічної та керамогранітної плитки, дерева і матеріалів на його основі, а також з епоксидним композиціям і твердим полімерним масам.
Може стати зручною і надійною помічницею в невеликих демонтажних роботах невисокої інтенсивності. Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 12V-76 Professional розрахована на експлуатацію з 3-дюймовими дисками (діаметр 76 мм з посадочним отвором 10 мм). Скромну вагу пристрою складає всього 0,89 кг (з акумулятором) і він зовсім не втомлює під час роботи. Легкість, прогумована поверхня рукояті, ергономічний хват і невеликі габарити дають змогу уникнути передчасної втоми рук. Досить потужний (за мірками акумуляторних моделей) безщітковий двигун розкручує оснастку до 19500 об/хв, забезпечуючи високу швидкість різання. Комплектується захисним кожухом, двома відрізними дисками з нержавіючої сталі Best for Inox, одним твердосплавним диском Carbide Multiwheel і вкладишем для L-BOXX. Акумулятори та ЗП в комплект не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Усі ціни 9 →Bosch Professional GWS 12V-76 - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019F200 | 554 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F2000 | 600 zł |
Bosch Bosch Szlifierka 12v bez akumulatorów i ładowarki gws 12v-76 solo | 680 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F2000 | 600 zł |
Модификації Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Ціни на Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | від 492 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | від 1 194 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | від 888 zł | 12 пропозицій | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 | від 561 zł | 4 пропозиції |