Szlifierka Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
|
Ultralekka jednoręczna szlifierka kątowa (szlifierka) z zasilaniem akumulatorowym i zaawansowanym technologicznie bezszczotkowym silnikiem z niezawodną ochroną przed przeciążeniem. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej 2017 roku, przeznaczony do użytku profesjonalnego. Koncentruje się na wykonywaniu prac związanych z cięciem i szlifowaniem na sucho metalu, kamienia naturalnego i sztucznego, betonu, płytek ceramicznych i granitowych ceramiki, drewna i materiałów na nim opartych, a także mas epoksydowych i stałych mas polimerowych.
Może stać się wygodnym i niezawodnym pomocnikiem przy drobnych pracach demontażowych o małej intensywności. Szlifierka kątowa Bosch GWS 12V-76 Professional jest przeznaczona do użytku z tarczami 3-calowymi (średnica 76 mm z otworem 10 mm). Skromna waga urządzenia to zaledwie 0,89 kg (z akumulatorem) i nie męczy się w ogóle podczas pracy. Lekka, gumowana powierzchnia rękojeści, ergonomiczny uchwyt i małe wymiary zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu dłoni. Dość potężny (jak na modele akumulatorowe) silnik bezszczotkowy obraca oprzyrządowanie do 19 500 obr./min, zapewniając dużą prędkość skrawania. Dostarczane z osłoną ochronną, dwiema tarczami tnącymi Expert for Inox ze stali nierdzewnej, jednym węglikowym kołem wielofunkcyjnym i wkładką do L-BOXX. Akumulatory i ładowarka nie są zawarte w pakiecie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Wszystkie ceny 14 →Bosch Professional system 12V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 12V-76 1 | 485 zł |
Bosch Blue bosch 12v angle grinder gws 12v-76 solo | 600 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F2000 | 517 zł |
Bosch Professional GWS 12V-76 - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019F200 | 555 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F2000 | 485 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000
Ceny na Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | od 485 zł | 14 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | od 1 193 zł | 3 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | od 1 039 zł | 8 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 | od 566 zł | 2 oferty |