Szlifierka prosta Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Zdjęcia 6 |
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 600 W650 W regulacja obrotów |
|
Model GGS 28 C bez nastawy RPM i GGS 28 CE z nastawą RPM
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GGS 28 CE DO-NARZE-BOS-159 | 1 079 zł |
Bosch Professional GGS 28 CE - Szlifierka prosta (0601220100) | 1 026 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 28 CE Professional | 908 zł |
Bosch Professional Ggs 28 Ce Straight Grinder Posrebrzany One Size / EU Pl | 1 140 zł |
Szlifierka Bosch GGS 28 CE | 997 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100
Ceny na Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 C Professional 0601220000 | od 915 zł | 9 oferty | ||
Bosch GGS 28 CE Professional 0601220100 | od 899 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →