Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Zdjęcia 3 |
Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 125 mm150 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Szlifierka mimośrodowa GEX 34-150 - Szlifierka mimośrod | 1 069 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH GEX 34-150 0601372800 | 968 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośrodowa 150/4mm 340w gex 34-150 | 1 253 zł |
Bosch Professional Gex 34-150 Orbital Sander 340w Niebieski 601372800 | 1 190 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Ceny na Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 34-125 Professional 0601372300 | od 928 zł | 9 oferty | ||
Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 | od 966 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →