Szlifierka taśmowa Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Zdjęcia 9 |
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 bez walizkawalizka |
|
Wygodna i ergonomiczna szlifierka taśmowa z silnikiem elektrycznym średniej mocy. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku profesjonalnego. Zaprojektowany do współpracy ze standardowymi 3” taśmami szlifierskimi o szerokości 76 mm i długości 533 mm. Podobnie jak większość ramek rysunkowych, wykazuje wysoką wydajność i zdolność do obsługi szerokiej gamy materiałów.
Może skutecznie pracować ze wszystkimi rodzajami drewna, metalu (stal, metale kolorowe i ich stopy), kamieniem, betonem, szpachlówkami i tynkami. Potrafi szybko i wydajnie przetwarzać masy polimerowe, nadaje się do procesu szlifowania skosów i krawędzi. Silnik szlifierki taśmowej Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 ma moc 750 W i zapewnia dużą prędkość taśmy ściernej, którą można regulować w zakresie 200 - 330 m/min. Przewidziano zbieranie produktów mielących w kompletnym worku na kurz, a przy intensywnej obróbce dużych powierzchni można użyć odkurzacza przemysłowego do zbierania kurzu. Solidny pasek i metalowe koło zębate gwarantują długą, bezawaryjną pracę. Aluminiowe rolki pasa są przeznaczone do dużych obciążeń.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Wszystkie ceny 10 →Bosch Professional GBS 75 AE - Szlifierki taśmowe (0601274708) | 1 139 zł |
Szlifierka taśmowa BOSCH Professional GBS 75 AE | 1 140 zł |
Szlifierka taśmowa BOSCH Professional GBS 75 AE 0601274708 | 1 140 zł |
Szlifierka Bosch GBS 75 AE | 1 064 zł |
Modyfikacje Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Ceny na Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 | od 1 044 zł | 10 oferty | ||
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274707 | od 1 448 zł | 2 oferty |