Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 uchwytuchwyt, bez baterii |
|
Profesjonalny poziom do budowania płaszczyzn poziomych i pionowych. Wyposażony w zielone lasery (Bosch twierdzi, że zielona wiązka lasera jest 4 razy lepiej postrzegana przez ludzkie oko niż czerwona), która „uderza” do 30 m. Urządzenie można zamontować na statywie lub zamontować za pomocą uchwytu montażowego. Uchwyt, który mocowany jest do niwelatora w tej konfiguracji, jest urządzeniem z mocowaniem mechanicznym (typu „clothespin”) i magnetycznym.
Dlatego wygodnie jest zamontować go na metalowym profilu podczas wykonywania prac związanych z montażem sufitów podwieszanych lub okładzin ściennych z płyt gipsowo-kartonowych. Niwelatorem laserowym Bosch GLL 3-80 CG Professional można sterować za pomocą smartfona: włączać i wyłączać urządzenie, wyłączać poszczególne projekcje oraz sterować mocą promieniowania (trzy tryby jasności wiązki). Jako akumulator stosuje się „klatkę” - akumulator z 12-woltowej linii elektronarzędzi Bosch. W skład zestawu wchodzi plastikowa walizka typu L-BOXX, walizka na niwelator, celownik do zielonego lasera oraz ładowarkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional system 12V laser liniowy GLL 3-80 CG 2 akumulatory GBA | 2 616 zł |
Bosch Professional GLL 3-80 CG - Laser liniowy (0601063T00) | 3 303 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 CG 0601063T00 | 2 719 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 CG 0601063T00 | 2 714 zł |
Bosch Professional Gll 3-80 Cg Magnetic Level Niebieski,Czarny 0601063T00 | 3 597 zł |
Laser krzyżowy BOSCCH GLL 3-80 CG+AKU+BM, + walizka, 30 m | 3 041 zł |
Modyfikacje Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Ceny na Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 | od 2 616 zł | 7 oferty | ||
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T03 | od 2 488 zł | 10 oferty |