Poziom obrotowy Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501
Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501 |
|
Prędkość obrotowa - 150/300/600 obr./min
Model 0601061504 bez komory baterii 1608M0005D, a model 0601061501 zawiera komorę baterii 1608M0005D
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GRL300HV300 zestaw laserowy obrotowy 061599403Y | 5 338 zł |
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 300 HV 0601061501 | 3 440 zł |
Bosch Bosch Laser obrotowy grl 300 hv set | 3 818 zł |
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 300 HV 0601061501 | 3 440 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →