Niwelator laserowy Bosch Quigo Green Basic 0603663C02
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch Quigo Green Basic 0603663C02 |
|
Kieszonkowy rozmiar na poziomie gospodarstwa domowego. Ma kształt regularnego „sześcianu” o boku 65 mm i waży zaledwie 270 g. Urządzenie może być wykorzystywane w życiu codziennym do wieszania obrazów i półek, montażu gzymsów i mebli lub innych zadań o tym samym planie. Niwelator Bosch Quigo Green, wykorzystujący zielone lasery (mające lepszą widoczność w porównaniu z czerwonymi), „rysuje” dwie projekcje: poziomą i pionową (oba o kącie rozwarcia 85°). Zasięg laserów sięga 12 m. Jako źródło zasilania wykorzystywane są dwie baterie AAA, które zapewniają około 3 godzin pracy na baterii dla narzędzia. W zestawie znajduje się zacisk (do mocowania na przedmiotach o średnicy od 1 do 6 cm) oraz płytka adaptera do mocowania niwelatora na uchwycie w żądanej pozycji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Quigo Green Basic 0603663C02
Wszystkie ceny 6 →Bosch Laser krzyżowy Quigo Green z uniwersalnym uchwytem MM 2 zielona wiąz | 307 zł |
Bosch Cross Line Laser Quigo Green | 374 zł |
Bosch Bosch Laser quigo green +uchwyt mm2 | 379 zł |
Bosch Laser krzyżowy Quigo Green zielony 12 m | 314 zł |
Bosch Professional Quigo Laser Level Lines Posrebrzany 0603663C02 | 420 zł |
Laser Krzyżowy Samopoziomujący Z Wiązką Zieloną Bosch Quigo Green + Uchwyt | 402 zł |