Pistolety i agregaty do malowania Bosch PFS 3000-2 (0603207100)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Bosch PFS 3000-2 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch PFS 3000-2
Wszystkie ceny 9 →Elektryczny system natryskowy PFS 3000-2 firmy Bosch 650 W w kartonie 0603 | 446 zł |
Pistolet do malowania BOSCH pfs 0603207100 | 522 zł |
Bosch PFS 3000-2 DO-NARZE-BOS-259 | 589 zł |
Bosch Bosch Pistolet do malowania / natryskowy pfs 3000-2 | 705 zł |
Bosch Professional Pfs 3000-2 Spray Gun Posrebrzany 603207100 | 659 zł |
Malowanie bez skaz
Ten pistolet natryskowy jest wygodny zarówno do malowania dużych powierzchni, jak i małych mebli lub konstrukcji metalowych. Zużycie farby alkidowej to 300 ml/min lub 150 ml/m2 – to całkiem przyzwoita prędkość jak na domowy pistolet natryskowy. Farbę układa się równą warstwą bez zacieków i grudek (pod warunkiem, że jest malowana w odległości 15 cm od powierzchni). Urządzenie wyposażone jest w dodatkową dyszę do pracy z lepkimi lakierami i emaliami. Znajduje się pod filtrem z przodu sprężarki.
Regulacja mocy
Na korpusie urządzenia znajduje się dwupozycyjny regulator mocy: pierwsza pozycja do natrysku standardowego daje ciśnienie 0,2 bar, a druga do intensywnego nakładania farby (lub dla lepkich emalii) daje 0,7 bar. Pistolet natryskowy wyposażony jest w autorski system oczyszczania SDS, który idealnie oczyszcza dyszę i igłę z materiału roboczego (filtr należy czyścić ręcznie). Opryskiwanie można wykonywać pionowo, poziomo i punktowo. Oczywiście użytkownik będzie musiał dużo zapłacić za tak wysokiej jakości i wydajne narzędzie, ale zwróci się to już po pierwszym malowaniu.
- Wydajność - 2 m2 / min
- Regulowana dysza (3 pozycje)