Фарбопульт Yato YT-2346
Yato YT-2346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2346
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT-2346 Pistolet natryskowy 1000 ml zbiornik 18 mm | 116 zł |
YATO Yato Pistolet lakierniczy z dolnym zbiornikiem 1,8mm/1l 2346 | 112 zł |
Yato Pistolet lakierniczy z dolnym zbiornikiem 1000ml 1,8mm (YT-2346) | 126 zł |
Pistolet natryskowy YATO 2346, 1,8 mm, 1 l | 98 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →