Фарбопульт Bosch PFS 1000 (0603207000)
Відео 1Фото 5 |
Bosch PFS 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PFS 1000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Home and Garden 0603207000 System Natryskowy do Malowania 410 W 240 | 331 zł |
Bosch PFS 1000 DO-EO-MAL-BOS-002 | 429 zł |
Bosch Bosch Pistolet do malowania / natryskowy pfs 1000 +gratis pojemnik 1 | 435 zł |
Bosch Professional Pfs 1000 Spray Gun Posrebrzany 603207000 | 406 zł |
Bosch Pistolet malarski PFS 1000 410 W | 366 zł |
Pistolet do malowania BOSCH 0603207000 | 391 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фарбопульта Bosch PFS 1000:
- Продуктивність — 1 м2/хв
- Регульоване сопло (3 положення)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →