Фарбопульт Bosch PFS 3000-2 (0603207100)
Відео 4Фото 6 |
Bosch PFS 3000-2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PFS 3000-2
Усі ціни 8 →Elektryczny system natryskowy PFS 3000-2 firmy Bosch 650 W w kartonie 0603 | 449 zł |
Bosch Professional Pfs 3000-2 Spray Gun Posrebrzany 603207100 | 656 zł |
Bosch Bosch Pistolet do malowania / natryskowy pfs 3000-2 | 705 zł |
Bosch Pistolet malarski PFS 3000-2 650 W | 517 zł |
Pistolet do malowania BOSCH pfs 0603207100 | 522 zł |
Фарбування без огріхів
Даний фарбопульт буде зручний як для фарбування великих площ, так і для невеликих елементів меблів або металевих конструкцій. Витрата алкидної фарби складає 300 мл/хв або 150 мл/м2 — це досить пристойна швидкість для побутового фарбопульта. Фарба лягає рівномірним шаром без патьоків і грудочок (за умови фарбування на відстані 15 см від поверхні). У комплекті до пристрою йде додаткове сопло для роботи з в'язкими лаками і емалями. Воно розташовується під фільтром на передній панелі компресора.
Регулювання потужності
На корпусі апарата розташовується двопозиційний регулятор потужності: перше положення для стандартного розпилення видає тиск в 0.2 бар і друге для інтенсивного нанесення фарби (або для в'язких емалей) видає 0.7 бар. Фарбопульт оснащений фірмовою системою очищення SDS, ідеально очищає сопло і голку від робочого матеріалу (фільтр потрібно чистити вручну). Розпилення може здійснюватися вертикально, горизонтально і точково. Звичайно, за такий якісний і продуктивний інструмент користувачеві доведеться чимало заплатити, але він окупиться після першого ж фарбування.
- Продуктивність — 2 м2/хв
- Регульоване сопло (3 положення)