Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901
Фото 6 |
Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901 без штативштатив |
|
Модель 0603663900 поставляється без штатива, а в комплекті моделі 0603663901 є штатив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Bosch Laser krzyżowy universal level 3 set | 889 zł |
Bosch Laser krzyżowy UniversalLevel 3 Set czerwony 10 m | 592 zł |
Laser BOSCH Universal Level 3 Set | 568 zł |
Модификації Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901
Ціни на Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 3 0603663900 | від 438 zł | 13 пропозицій | ||
Bosch UniversalLevel 3 Set 0603663901 | від 568 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →