Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Фото 8 |
Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04 |
|
Нівелір "побутового" класу. Оснащений зеленими лазерами для малювання горизонтальної (360 °) і вертикальної (120 °) проекцій, а також червоним лазером для проєктування точки, спрямованої вертикально вниз. Дальність дії інструмента досягає 12 м. Є вбудований механізм самовирівнювання з можливістю його блокування. Нівелір Bosch AdvancedLevel 360 працює від чотирьох батарейок АА (або акумуляторів того ж типорозміру). У комплект одразу включені набір батарейок і чохол для зберігання приладу. У цій комплектації до вимірювального інструменту також додається штатив – алюмінієва тринога Bosch TT150. У неї телескопічні ніжки, що дозволяють встановлювати прилад на висоті від 55 до 157 см, та похило-поворотну платформу, завдяки якій нівелір можна нахиляти під будь-яким потрібним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Bosch Professional Advancedlevel 360+tt 150 Uni Laser Level Lines Posrebrz | 1 102 zł |
Bosch Laser Advanced Level 360 +Tt150 Set Zielony | 1 231 zł |
Bosch Laser Krzyżowy Al 360 + Tt 150 Set B 603663B04 3165140974851 | 809 zł |