Газонокосарка Bosch ARM 37 06008A6201 (06008A6201)
Фото 8 |
Може похвалитися електродвигуном потужністю 1400 Вт, складається ергономічною ручкою Ergoflex, а також ріжучої системою з шириною захвату в 37 літрів. Централізована система регулювання висоти зрізання підвищує зручність експлуатації пристрою, найнижче значення – 2 см, найвища – 7 см Звернемо увагу також і на спеціальну форму корпусу, яка дозволяє здійснювати підстригання трави практично впритул до стіни або огорожі. Передбачена виробником також і спеціальна ручка для перенесення пристрою, вага – 12 кг
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch ARM 37 06008A6201
Усі ціни 9 →Bosch Home And Garden 06008A6201 Kosiarka Zielony/Czarny 37 cm ARM37 | 702 zł |
Bosch Elektryczna ARM 37 | 896 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 37 1400W | 702 zł |
Bosch Kosiarka arm 37 ergo-flex 1400 w37cm | 887 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 37 1400W 06008A6201 | 702 zł |
Мережева косарка для газонів середнього розміру
В газонокосарки Bosch ARM 37 двигун з непоганою потужністю (1400 Вт) і пристойним крутним моментом (16 Нм), тож цей інструмент навряд чи зможе зупинити навіть дуже густа газонна трава. За один прохід апарат захоплює смугу шириною до 37 см, тому його доцільно використовувати для косіння галявин площею до 5–6 соток. Цікавою особливістю моделі стали бічні напрямні, які знаходяться за передніми колесами. Вони захоплюють траву, яка не потрапила під деку, і направляють її під ніж, що дозволяє чисто косити газони навіть впритул до стін, заборів і бордюрів. Синхронне регулювання коліс дозволяє одним рухом важеля змінювати висоту косіння, вибираючи одне з п'яти положень: 20, 30, 45, 55 або 70 мм.
Ергономіка на висоті
Ще однією відмінною особливістю даної газонокосарки стала її ергономіка. Під час роботи вам не доведеться сутулитися або приймати незручне положення. Своєрідна «фірмова» рукоятка Ergoflex ергономічної форми та наявність одразу чотирьох пускових кнопок забезпечують максимальну зручність. Таким чином забезпечується здорова і зручна поза під час роботи. Ручка регулюється по висоті та складається так, щоб косарка в складеному стані мала мінімально можливі габарити. Травозбірник жорсткий, оскільки виготовлений з міцного пластику. У нього цікава форма, завдяки якій трава, що викидається з-під ножа, повністю заповнює всі 40 літрів доступного об'єму. Користувачі відзначають, що трав'яна маса практично не прилипає до деки зсередини, а надходить прямо в відведену для неї ємність.
Чи не єдиним недоліком даної газонокосарки стала досить шумна робота. Вона працює, звичайно ж, тихіше, ніж бензинові аналоги. Але при підстриганні газонів рано вранці шум її двигуна може дратувати не тільки вас, але і ваших сусідів.
І сервіс на належному рівні
Мережева газонокосарка Bosch ARM 37 (а також її трохи менш потужний «побратим» Bosch ARM 34) відмінно підійде власникам середніх за площею ділянок з газонами, що вимагають постійного догляду. Великий плюс техніки Bosch — наявність сервісних центрів по всій країні та можливість купити будь-які запчастини та аксесуари до газонокосарок даної марки.