Кущоріз Bosch ISIO 0600833108
Bosch ISIO 0600833108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ISIO 0600833108
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Home and Garden Akumulator Isio Grasschere Strauchschere 36V Li-Ion | 311 zł |
Bosch Nożyce akumulatorowe ISIO 3 (0600833108) 12 cm | 311 zł |
Bosch Professional 600833108 Lawn Mower Scissors Zielony | 407 zł |
Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów 120mm 3,6 V Bosch Isio 3 + 2 noże | 325 zł |
Nożyce akumulatorowe Bosch ISIO3 3.6V 1,5Ah | 399 zł |
NOŻYCE AKUMULATOROWE DO TRAWY ISIO3 | 467 zł |
Bosch Isio 0600833108 | 311 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →