Секатор GARDENA Comfort B/M 8904-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort B/M 8904-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort B/M 8904-20
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena sekator ogrodowy B/M delikatny dla roślin sekator dwuostrzowy do c | 83 zł |
Gardena Sekator ogrodowy B/M | 87 zł |
Gardena Comfort B/M 24mm 08904-20 DO-NO-SEK-GER-015 | 98 zł |
Sekator ręczny GARDENA 8904-20 | 83 zł |
Sekator ogrodowy Gardena B/M 8904-20 08904-20 | 92 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →