Секатор GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20 ( 8902-20)
Фото 3 |
GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sekator ręczny GARDENA Comfort B/S-XL 08905-20 | 106 zł |
Sekator ogrodowy Gardena B/S-XL 8905-20 08905-20 | 115 zł |
Gardena Comfort B/S-XL 24mm 08905-20 DO-NO-ZES-GER-397 | 100 zł |
Sekator ręczny GARDENA Comfort B/S-XL 08905-20 | 106 zł |
Gardena 8905 Sekator ogrodowy do małych i dużych dłoni S-xl Ostry Trwały | 100 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →