Секатор GARDENA Comfort A/M 8903-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort A/M 8903-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort A/M 8903-20
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sekator ręczny GARDENA 08903-20 | 90 zł |
Sekator ogrodowy, kowadłowy GARDENA Comfort A/M (08903-20) | 87 zł |
Sekator ręczny GARDENA 08903-20 | 90 zł |
Gardena Anvil A/m Pruning Scissors Posrebrzany 08903-20-UNIT | 84 zł |
Sekator Gardena 08903-20 kowadełkowy | 89 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →