Секатор GARDENA Comfort B/L 8906-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort B/L 8906-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort B/L 8906-20
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena sekator ogrodowy Alu B/L delikatny dla roślin dwuostrzowy do cięci | 125 zł |
Sekator ręczny GARDENA 8906-20 | 128 zł |
Sekator ogrodowy GARDENA Comfort Alu B/L (08906-20) | 129 zł |
Gardena Aluminum Pruning Scissors Posrebrzany 08906-20-UNIT | 130 zł |
Sekator ręczny GARDENA 8906-20 | 128 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →