Садові ножиці GARDENA Comfort 12100-20
Фото 14 |
GARDENA Comfort 12100-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort 12100-20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Comfort do trawy z trzonkiem 12100-20 DO-NO-ZES-GER-204 | 164 zł |
Gardena Nożyce do trawy z trzonkiem Comfort (12100-20) | 164 zł |
Gardena Comfort Pruning Scissors Posrebrzany 12100-20-UNIT | 167 zł |
Nożyce do trawy z trzonkiem Gardena Comfort 12100-20 | 164 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →