Ручний розпилювач GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20
Фото 8 |
GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Spray Lance 18334-20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Comfort Spray Lance 90 cm 18334 | 118 zł |
Przyłącze Gardena Comfort Lanca 18334-20 DO-NAW-ZRA-GER-066 | 116 zł |
Gardena Comfort Irrigation Rifle Szary 18334-20 | 117 zł |
Gardena Comfort lanca zraszająca (18334) | 115 zł |
Gardena Comfort lanca zraszająca | 129 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →