Кущоріз GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Фото 15 |
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Akum nożyce do żywopłotu ComfortCut 60 18V P4A gotowy zestaw Nożyc | 670 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60/18V P4A 14731-20 akumulatorowe | 737 zł |
Nożyce akumulatorowe Gardena ComfortCut 60/18V P4A zestaw 14731-20 | 889 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60/18V P4A 14731-20 akumulatorowe | 737 zł |
Gardena Comfort Cut 60 18v-p4a Ready-to-use Set Clipper Czarny 14731-20 | 810 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Ціни на GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | від 679 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | від 376 zł | 7 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | від 549 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | від 560 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →