Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Zdjęcia 15 |
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Akum nożyce do żywopłotu ComfortCut 60 18V P4A gotowy zestaw Nożyc | 670 zł |
Nożyce akumulatorowe Gardena ComfortCut 60/18V P4A zestaw 14731-20 | 889 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60/18V P4A 14731-20 akumulatorowe | 860 zł |
Gardena Comfort Cut 60 18v-p4a Ready-to-use Set Clipper Czarny 14731-20 | 808 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20
Ceny na GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | od 679 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | od 376 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | od 549 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | od 560 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →