Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Zdjęcia 8 |
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60/18V P4A 14731-55 akumulatorowe | 600 zł |
Gardena Comfortcut 60 18v P4a No Battery Electric Hedge Trimmer Posrebrzan | 560 zł |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Gardena ComfortCut 18/60 P4A (bez akumul | 594 zł |
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu 14731-55 18V 60cm Gardena | 599 zł |
Modyfikacje GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Ceny na GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | od 679 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | od 376 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | od 549 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | od 560 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →