Тачка Prosperplast Load&go III IWO95 (IWO95)
Фото 5 |
Prosperplast Load&go III IWO95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prosperplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prosperplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prosperplast Load&go III IWO95
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Prosperplast Taczka ogrodowa LOAD & GO III - czarna - 95L | 159 zł |
Prosperplast Prosperplast Pp.taczka ogrodowa load&go iii oliwka | 188 zł |
Taczka ogrodowa PROSPERPLAST, czarna, 95 L | 187 zł |
Taczka ogrodowa dwukołowa Load&Go 95l Prosperplast | 155 zł |
Taczka ogrodowa PROSPERPLAST LOAD&GO III WO95C S411 95l | Bezpłatny transp | 140 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості тачки Prosperplast Load&go III IWO95:
- Висота тачки – 925 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →