Візок Keter EASY GO BREEZE 50L (17199467)
Фото 9 |
Keter EASY GO BREEZE 50L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Keter EASY GO BREEZE 50L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Taczka Ogrodowa Dwukołowa Solidna Wózek 50L Szara | 119 zł |
Kosz ogrodowy Easy Go – Keter czarny | 120 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, brązowa, 50 l | 129 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, czarna, 50 l | 129 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, zielonaa, 50 l | 129 zł |
Додаткові функції і можливості тачки Keter EASY GO BREEZE 50L:
- Розміри: 51х84х56 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →