Wózek Keter EASY GO BREEZE 50L (17199467)
Zdjęcia 9 |
Keter EASY GO BREEZE 50L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Keter EASY GO BREEZE 50L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosz ogrodowy Easy Go – Keter czarny | 120 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, brązowa, 50 l | 129 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, czarna, 50 l | 129 zł |
Taczka ogrodowa KETER Easy Go Breeze, zielonaa, 50 l | 129 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości taczki Keter EASY GO BREEZE 50L:
- Wymiary: 51x84x56 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →