Зрошувач GARDENA Comfort Tango 2065-20
Фото 5 |
GARDENA Comfort Tango 2065-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort Tango 2065-20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zraszacz GARDENA Comfort Tango | 129 zł |
Zraszacz dookolny Gardena Comfort Tango 02065-20 | 129 zł |
Zraszacz Gardena Comfort Tango 02065-20 DO-NO-ZES-GER-0192 | 129 zł |
Zraszacz GARDENA Comfort Tango | 129 zł |
Gardena Tango Comfort Sprinkler Posrebrzany 02065-20-UNIT | 116 zł |
Zraszacz GARDENA Comfort Tango 02065-20 | 130 zł |
GARDENA Zraszacz okrągły Comfort Tango, 310 m², 2065-20 | 128 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →