Зрошувач GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29 (01367-29.000.00)
GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Spray Nozzle 180° 1367-29
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena G1367-29 Tobera Estándar Micro-asperseur 180 4078500136785 | 54 zł |
Dysza zraszająca GARDENA Micro-Drip-System 01367-29 (5 szt.) | 20 zł |
Micro-Drip-System - Dysza zraszająca 180° 5 szt - Gardena | 10 zł |
Dysza zraszająca GARDENA Micro-Drip-System 01367-29 (5 szt.) | 20 zł |
Gardena Micro-Drip-System - dysza zraszająca 180, 5 szt. | 30 zł |
Dysza zraszająca 180 5 szt GARDENA (01367-29) | 20 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →