Зрошувач GARDENA Aqua L 18704-20
Фото 6 |
GARDENA Aqua L 18704-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Aqua L 18704-20
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zraszacz GARDENA Aqua L 18704-20 | 144 zł |
Gardena Aqua Oscillating Sprinkler Posrebrzany L 18704-20-UNIT | 149 zł |
GARDENA Zraszacz wahadłowy Aqua L | 162 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →