Зрошувач GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20 (13136-20.000.00)
Фото 4 |
GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20 |
|
В комплекті 3 форсунки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena city gardening dysze zamgławiające 3 zapasowe dysze zamgławiające | 40 zł |
Dysza zamgławiająca GARDENA 13136-20 (3 szt.) | 71 zł |
Gardena Micro-Drip-System dysze do rozbudowy kurtyny wodnej 3szt. 13136-20 | 71 zł |
Dysza zamgławiająca GARDENA 13136-20 (3 szt.) | 71 zł |
Gardena Gardena City Gardening Mist Nozzle - 13136-20 | 60 zł |
Gardena City Gardening dysze do rozbudowy kurtyny wodnej 13136-20 | 40 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →